Bachovy esence - míchání vlastní užívací lahvičky

 

Bachovy esence do své užívací lahvičky si můžete vybrat i vy sami.  Zvolíte si je dle vlastního uvážení. Níže jsou soubory, ve kterých jsou jednotlivé esence popsány. Zapište si přesně čísla, která byste rádi měli ve své užívací lahvičce, tedy takové esence, které korespondují s vašimi potížemi. Přijďte na naši prodejnu LETOKRUH, Horova 71 (můžete se předem telefonicky i domluvit) a my vám na místě vybrané esence namícháme.

Vyberte maximálně 7 esencí! Více esencí se do užívací lahvičky nemíchá. Můžete zvolit i směs RESCUE, která je v tomto případě považováná za jednu esenci, ač je sama složena z více.

Trvanlivost namíchané směsi je zpravidla 6 týdnů, při pravidelném kapání však lahvička postačí na cca 4 týdny užívání. Podrobnější informace o Bachových esencích naleznete níže v přiložených souborech.

 

Cena

Cena za namíchání užívací lahvičky dle vašeho výběru esencí je     200,- Kč.

Užívání

Sestavená lahvička na míru obsahuje dvě kapky z každé zvolené esence, vodu a malé množství alkoholu (slouží jako konzervant). Užívají se minimálně 4 kapky 4x denně buď kapáním přímo na jazyk (pozor! Nedotýkat se kapátkem úst) nebo nakapáním do sklenice s vodou, čajem a následným popíjením. V případě potřeby (zhoršení stavu, pocitově slabší den, apod.) snižte počet denních dávek (zejména u dětí) nebo naopak můžete kapat častěji do úlevy (zejména při řešení krizových akutních stavů). Horní hranice denních dávek není omezena.

 

 

Objednat svoji lahvičku můžete online ZDE

 

V případě, že byste rádi využili celou osobní konzultaci, pak se můžete objednat přímo u našich specialistů na Bachovy esence:

Bc. Barbora Zechmeisterová
Králova 21, Brno
zaměření: konzultace, Bachovy esence, Schüsslerovy tkáňové soli, Yuen Method, Funkční princip, Kvantová technika

Telefon: +420 774 93 93 94, e-mail: poradnaletokruh@seznam.cz

nebo

MVDr. Martina Kuželová
Králova 21, Brno

zaměření: Homeopatie, Bachovy esence
tel: +420 604 831 249, e-mail: martina@housle.cz

 

Potřebujete zjistit, zda jsou Bachovy esence vhodné i pro Vás? To můžete zjistit telefonicky, mailově nebo prostřednictvím Facebooku (viz kontakty). Postačí stručné nastínění Vašeho problému.

Kapky lze zasílat standardně poštou. K ceně je vždy nutné připočíst aktuální poštovné - 70,- Kč

Osobní převzetí –  osobně je možné převzetí v prodejně LETOKRUH, Brně - Žabovřeskách, Horova 71, v otevírací době uvedené na úvodní stránce.

 

Soubory k Bachovým esencím


POPIS 38 BACHOVÝCH ESENCÍ

CO JSOU a JAK BACHOVY ESENCE UŽÍVAT