Feng-shui

 

Učení Feng šuej se objevilo před 6 tisíci lety. Obecně se přijímá názor, že vzniklo na území současné Číny a odtud se rozšířilo dál pod různými názvy, jako například Vastu v Indii.

Feng shui lze charakterizovat jako soubor prastarých znalostí a praktických doporučení, jejichž uplatnění dává každému zázračnou možnost cíleně měnit svůj život. Jsme nedílnou součástí světa, který je vyjádřen v našem okolí a prostředí, které nás obklopuje. Vše souvisí se vším, nic neexistuje osamoceno. My ovlivňujeme své okolí a prostředí zase ovlivňuje nás. Jakákoliv změna, i zdánlivě nepatrná, může zcela změnit náš život.

Feng šuej nám poskytuje nespočet způsobů, jak použít změnu ve svůj prospěch. Jak se můžeme vědomou změnou našeho nejbližšího okolí (domu, bytu, kanceláře atd.) začít cítit lépe, najít lásku, dosáhnout úspěchu a naplnit spoustu dalších našich přání. Není nutné ve feng šuej věřit, feng šuej se prostě musí vyzkoušet.

Pochopila jsem, že k otázkám osobního růstu a rozvoje nemůžu přistupovat tak omezeně. Jenom Feng šuej ale bohužel nestačí, lidé většinou čekají, že se úspěch dostaví pouhým přemístěním nábytku nebo pořízením několika symbolů. Feng šuej je jenom část našého úspěchu, bez něj se však neobejdeme. Musíme uvolnit fyzický prostor od harampádí, určit priority, udělat pohodlný a komfortní život v domě. Ale zakladní práci člověk musí udělat vlastním přičiněním.

Moje nabídka:

  • Vytvoření bydlení podle zásad Feng-šuej od výběru vhodného pozemku po určení doplňků

  • Kompletní Feng-šuej audit domů, bytů (již zabydlených prostor) a nebytových prostor (kanceláře, studia, restaurace, ...

  • Individuální doporučení pro každého z členů domácnosti na základě osobního prvku a šťastných směrů

  • Výběr vhodného objektu pro podnikání (například vhodné místo pro obchod, kancelář nebo restauraci).

 

Cena

Cena poradenství vždy záleží na požadovaném rozsahu služeb, velikosti plochy a komplikovanosti případu. Uvedené ceny jsou tedy orientační.

Byt: od 1500,- Kč

Dům: od 3000,- Kč

Firemní sídlo, provozovna: od 1.000,- Kč

V případě poradenství mimo Brno se k ceně musí připočítat cena za dopravu.

 

Rádi byste darovali tuto službu někomu jinému? Napište nám a my vystavíme dárkový poukaz.

 

Na setkání s Vámi se těší MUDr. Julia Burová

tel: 731 003 723