Schüsslerovy tkáňové soli BIOMINERAL D6

 

Co jsou tkáňové soli?

Tkáňové soli tvoří systém 12 základních anorganických, tedy minerálních složek těla, definovaných dr. Schüsslerem v 19. století. Tyto složky jsou permanentně přítomny v našem těle a jsou nezbytné pro zachování zdraví a života. Jsou součástí všeho kolem nás (jsou v zemi, ve všem živém, ve vesmíru…).

Dr. Schüssler vycházel při své práci z prací jeho předchůdců, kteří na základě fyziologických či patologických výzkumů odhalili původ chorob v poruchách na úrovni buňky.

  • BUŇKA je základní jednotka života
  • podstatou nemoci je patologicky změněná buňka
  • zdraví člověka je podmíněno dostatečným množstvím potřebných minerálů ve správném poměru

Pokud je tedy příslušná sůl ve vhodné formě pravidelně doplňována, může být rovnováha v organismu znovu obnovena. Biochemické tkáňové soli energetizují a vitalizují buňky a tkáně a výrazně stabilizují naše energetické pole.

Systém tkáňových solí je propojen s Astrologií a Aura-Somou. Aura-Soma je terapie, která pracuje s energiemi barev, krystalů a rostlin. Každá z 12 solí je v tomto systému přiřazena k jednotlivé barvě. V klasické astrologii máme 12 znamení zvěrokruhu, stejně jako solí je 12 a každá je přiřazena k jednomu znamení. Začíná se znamením Berana (počátek, hlava, jaro, barva červená) a končí se Rybami (chodidla, konec zimy, cyklu, barva magenta). Koncepce TS tedy poskytuje spojení těchto 3. systémů.

Tkáňové soli se vyrábí práškovou triturací (drcení pevných látek na prášek) homeopatickým postupem na potenci D3-D12 (to znamená, že daná substance je obsažena, v našem případě daný minerál). Právě díky homeopatickému postupu výroby - dynamizaci jsou TS v energetické formě, a proto se tak lehce vstřebávají a plní svoje funkce v těle. Neměli bychom je však zaměňovat s homeopatií, protože zde neplatí zákon podobnosti (léčba podobného podobným), ale platí zákon deficitu (dodáme tělu to, co mu podle příznaků chybí).

Důležitým rozdílem mezi tkáňovými solemi a běžnými minerálními doplňky je právě v jejich energetické formě. Díky ní pracují v obou směrech a vytvářejí tedy tak potřebnou rovnováhu v našem těle. Např. máme-li potíže s extrémním pocením a proti tomu extrémně suchou kůži nebo sliznice, použijeme stejnou tkáňovou sůl. Na tomto stručném příkladu je tedy vidět, jejich obousměrná činnost.

Biochemické tkáňové soli tedy doplňují do těla tolik potřebné minerály, současně přenášejí informaci o barvě na úroveň buňky, tj. na fyzickou úroveň. Vnímejme je tedy jako velmi vhodný doplněk různých technik a terapií, směrem od fyzické úrovně nahoru, tedy k úrovním duchovním. Tkáňové soli posilují a harmonizují naše fyzické tělo, které je základem našeho bytí zde na Zemi.

Výběr tkáňových solí pro Vaši potřebu

Každý terapeut má svůj systém a styl práce s tkáňovými solemi. Co můžete čekat u mě? Na základě Vámi popsaného stavu vyberu soli, které korespondují s problémy. Poté, prostřednictvím energetických vláken testuji soli přímo na Vás. Výsledkem je nejvhodnější sůl nebo skupinka solí, které můžete začít užívat dle mnou doporučeného dávkování. Další setkání je vždy otázkou vzájemné domluvy.

Cena

1 balení tkáňových solí BIOMINERAL D6 stojí 340,- Kč (180 tablet) viz náš e-shop: https://www.letokruh.com/zakladni-tkanove-soli/ a https://www.letokruh.com/doplnkove-tkanove-soli/

Potřebujete zjistit, zda jsou tkáňové soli vhodné i pro Vás? To můžete zjistit telefonicky, mailově nebo prostřednictvím Facebooku (viz kontakty). Postačí stručné nastínění Vašeho problému.

Osobní konzultace Brno, Horova 71 - do 15 minut ZDARMA, při testování a podrobnějším rozboru, přibližně 30 minut 300,- Kč, nutné se předem objednat.

Konzultace e-mailem nebo prostřednictvím Facebooku (FB) - platí stejné podmínky jako při osobní konzultaci.

 

Rádi byste darovali tuto službu někomu jinému? Napište nám a my vystavíme dárkový poukaz.

 

Na setkání s Vámi se těší Bc. Barbora Zechmeisterová, certifikovaný terapeut Biochemického systému Dr. Schüsslera

tel: 774 93 93 94

 

 

Upozornění
Terapie prostřednictvím Tkáňových solí nenahrazuje klasické lékařské vyšetření či ošetření, ale ideálně jej doplňuje, stejně jako jakoukoliv jinou léčbu.