Ivana

Jmenuji se Ivana Pokorná, k masážím a hlavně Dornově metodě jsem se dostala přes zdravotní problémy své a mojí rodiny. I když jsem vystudovala zdravotnickou školu, táhlo mě to spíše k alternativní léčbě.
 
Při masážích přistupuji ke klientům celostním způsobem, to znamená, že mne zajímá nejen tělo, ale i mysl a duše. Všechny tyto součásti k nám patří a komunikují spolu, proto se i nerovnováha v duši člověka může projevit na těle a naopak. Mým záměrem je poskytnout Vám péči a podporu na cestě k harmonii ve Vašem životě.
 
Kromě Vašich slov poslouchám i Vaše tělo a svou intuici. Snažím se najít kořen problému. Většinou je ale potřeba trpělivost klienta - dlouhodobější a jemnější práce je většinou nejúčinnější.

Metody, které používám:
 
  • Dornova metoda
  • Baňkování, Gua-sha
  • Klasická masáž
  • Breussova masáž
  • Harmonizace čaker

Při masáži kombinuji více druhů metod dle stavu klienta a potřeby.
 
Používám kvalitní Bio tělové a masážní oleje od firmy Saloos, která si velmi zakládá na tom, že výrobky obsahují nejvyšší možný podíl čistých přírodních látek. Neobsahují syntetické parfemace, konzervanty ani barviva.
 
Jednou z metod, kterou beru jako základní znalost každého maséra či fyzioterapeuta je Dornova metoda. Její základní princip a to srovnání délky končetin a vrácení obratlů do své původní polohy používám vždy, když přijde pacient s problémy pohybového aparátu. Zde by totiž ani opakované masáže nebyly příliš účinné. Pokud nemáme stejnou délku končetin, nemáme pevný základ, tělo se nám bortí. Uhýbáme bolesti a ničíme si správné držení těla. Navíc drobné odchylky obratlů či plotének ze své polohy mají za následek psychické potíže, cítíme se v nerovnováze, život nás přestává bavit, vidíme všechno černě, pořád si stěžujeme na cokoliv co nás v životě potká. Zkuste se i Vy zbavit těchto problémů. Výsledky Dornovy metody jsou vždy pozitivní.
 
S láskou Iva :-)

 

Více o Ivě a jejích službách: https://www.masazepokorna.cz/ 

                      


    Ivana Pokorná
    Králova 21, Brno

    zaměření: Dornova metoda, klasická masáž, Breussova masáž, harmonizace čaker, Gua-sha
    Telefon: +420 734 592 029
    e-mail: iva.pokec@seznam.cz